Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Në 83-vjetorin e ditëlindjes, Bes Kallaku bën urimin e veçantë për gjyshen: Urime Ija e të gjithë shqiptarëve!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka uruar sot një nga personat më të shtrenjtë, gjyshen e tij Ijen.

Në 83-vjetorin e ditëlindjes së saj, aktori ka përzgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar, ashtu si dhe ajo e meriton.

“Urime 83-vjetorin, Ija e tgjith shqiptareve! Trendafilja ime. 🌹

Më lër të bie në prehrin tënd të ngrohtë

O hallemadhja ime shekullore!

Të puth duart e tua, më të mirat në botë,

I ngazëllyer të hesht me heshtje foshnjore”, shkruan Besi krah fotos së gjyshes së tij me të cilën të gjithë e dimë që ka një marrëdhënie tepër të veçantë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img