Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Në 40-vjetorin e lindjes, Beyonce i shkruan vetes një letër që ia vlen të lexohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Beyonce është ndër emrat më të njohur të muzikës botërore. Ajo ka qenë anëtare e grupit muzikor Destiny’s Child dhe është bashkëshortja e reperit të njohur Jay-Z.

Në 40 vjetorin e saj Byonce i ka bërë vetes një dedikim. Ajo shprehet se për herë të parë në jetën e saj ajo ka një kuptim sesa e brishtë është vërtetë jeta dhe sipas saj duke parë vështirësitë e jetës kuptojmë dhe sa e rëndësishme është ajo.

Këngëtarja me famë botërore shprehet se tashmë e ndjen se është rritur dhe është mirnjohëse për këtë.

“Ky është viti i parë që unë e kuptoj vërtet se çfarë do të thotë të jesh gjallë dhe të jetosh momentin. Është hera e parë që unë mundem të kem një kuptim sesa e brishtë është vërtetë jeta, sa e vështirë mund të jetë ajo ndonjëherë dhe për këtë arsye, sesa e rëndësishme është të ndalesh dhe të nuhasësh trëndafilët në kohët e mira. Mendova se e dija atë kur isha 21 ose 30 vjeçe … por nuk e dija. Unë jam shumë mirënjohëse që jam RRITUR! Kjo ka qenë absolutisht më e mira që kam ndjerë në jetën time”, ka shkruar Beyonce.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img