Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Në 2 mars na ke në Tiranë’, Meta publikon videon: Përqafoj shqiptarët që po vijnë nga Greqia për tubimin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e8cdf7bdb9232addcd2fa68ab08ddd8

Presidenti Ilir Meta vijon të marrë mesazhe mbështetëse për marshimin që do të zhvillohet ditën e nesërme kundër qeverisë.

Meta ka publikuar një video një grup shqiptarësh në Athinë që i premtojnë se nesër do të jenë në Tiranë për të marrë pjesë në tubim. “Flas nga Athina në mbështetje të Presidentit në datë 2 mars në Tiranë në mbrojtje të Kushtetutës për Shqipërinë”, thotë një prej tyre në mesazhin që Meta ka publikuar në facebook.

“Përqafimet më të zjarrta për qindra vëllezër dhe motra që jetojnë në Greqi, të cilët kanë mbërritur dhe janë nisur drejt Tiranës për të marrë pjesë nesër në ora 17:00 në Manifestimin madhështor Mbarëkombëtar!Mirësevini për Pranverën Kuqezi” shkruan Meta krahas videos së publikuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img