Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Në 110 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë, Unioni Turistik në Vlorë hap panairin e e artizanëve dhe produkteve zonale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Unioni Turistik në Vlorë në kuadër të 110 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë ka hapur panairin e artizanëve dhe produkteve zonale.

Ky panair do të qëndrojë i hapur nga dita e sotme 26 nëntor dhe deri më 29 nëntor dhe është ngritur te Parku i Pavarësisë në Vlorë.

“Panairi i artizanëve dhe produkteve zonale do të qëndrojë hapur nga 30 biznese në fushën e prodhimi marrin pjesë.

Panairi do të qëndrojë i hapur 26-29 Nëntor. Event i parë i çelur në kuadër të festimeve të 110 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë nga Unioni Turistik Vlorë”, thuhet në njoftim.

 

Më shumë


spot_img

spot_img