Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në 10-vjetorin e lindjes, Ardenisi fiton betejën më të rëndësishme të jetës; shërohet nga kanceri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c96d3d7ae0a00a7d2670dc559af2ae04

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë publike në rrjete sociale një rast të rrallë, por shumë të gëzueshëm për Ardenisin 10-vjeçar dhe familjen e tij.

Ai prej kohësh luftonte në në betejën e vështirë me tumorin në sistemin nervor, por pas ndërhyrjes delikate në neurokirurgji dhe përfundimit të një trajtimi kompleks me radioterapi në spitalin onkologjik, 10 vjeçari nga Burreli ka arritur të fitojë një betejë të rëndësishme: luftën kundër kancerit.

Sot ishte një ditë speciale për të, pasi feston ditëlindjen e 10-të.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img