Ndryshimi i madh i Majlinda Bregut habit edhe motrat e saj: Ky është revolucion!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:59 16-01-2018 Ndryshimi i madh i Majlinda Bregut habit edhe motrat e saj: Ky është revolucion!

Ish-deputetja e PD, Majlinda Bregu duket se ka vendosur të bëjë një kthesë të fortë sa i takon luftës ndaj fobive.

Bëhet fjalë pikërisht për fobinë ndaj qenve. Së fundmi, Majlinda ka postuar një foto në Instagram me një qenush, ndërsa ky veprim ka habitur edhe vëtë motrat e saj.

Motrat kanë filluar ta “ironizojnë” mbi këtë ndryshim të vënë re në sjelljen e ish-deputetes, duke zbuluar kështu edhe fobinë e saj ndaj qenve. “Ky është revolucion”, “Duhet të jetë pellush lodër…”, kanë qenë komentet me humor drejtuar Bregut.

Për më tepër shikoni diskutimin e tyre dhe si ua kthen Majlinda për këtë ndryshim.

maj.jpg

 

20180115_215900.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013173818588257
array(1) { ["section"]=> string(85) "ndryshimi-i-madh-i-majlinda-bregut-habit-edhe-motrat-e-saj-ky-eshte-revolucion-106713" }