Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ndryshimi drastik i drejtoreshës së Bashkisë së Tiranës, ‘kokëkuqja’ kaçurrelse kthehet në bjonde me flokë të drejta

spot_img

Lajme të ngjashëm

eaec844e6554a68468aad8d51e984332

Drejtoresha e Promovimit të Qytetit në Bashkinë e Tiranës, Julinda Dhame, krahas punës kreative për qytetin njihet dhe identifikohet gjithashtu për flokët e saj, kaçurrela dhe me ngjyrë të kuqe.

Dhame dukej një ‘kokëkuqe e përbetuar’ deri sot kur është shfaqur me një pamje krejtësisht të re.

Drejtoresha është shndërruar në bjonde me flokë të drejta, ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim.

Nuk e dimë çfarë e ka shtyrë Juli Dhamen drejt këtij ndryshimi por ashtu sikurse Tirana, edhe njerëzit që punojnë për të, hera-herës kanë nevojë për ndryshim.

(Ishte)

e4878c35331c7e65031e79aba2e763d8_L.jpg

(Është)

Screenshot_10_copy_copy.jpg

Më shumë

spot_img