Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Salianji ‘i përvishet’ Ramës: Tradhëtove qytetarët, mbështetësit dhe ndërkombëtaret, si sekt do mbyten në 25 prill

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Salianji ka reaguar pas ndryshimeve në Kodin Zgjedhor.  

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Salianji tha se kjo vendimarrje do jetë e cunguar për qytetarët teksa theksoi se këto ndryshime janë një tradhëti ndaj qytetarëve, ndaj Shqipërisë dhe ndaj të ardhmes së saj europiane. Ish deputeti, pranoi se si sekt do mbyten bashkë me marifetet më #25Prill

“Tradhëtoi qytetarët, tradhëtoi dhe braktisi bashkëpunëtoret dhe mbështetësit, gënjeu ndërkombëtarët, tradhëtoi dhe tradhëtarët, sot po tradhëtoi Shqipërinë dhe rrugën europiane të saj.

Listat nuk i hapi dhe vendimmarrja e qytetarëve do të jetë e cunguar. Më të kurruptuarit do të mbrohen me ligj nga ndëshkimi personal, si sekt do mbyten bashkë me marifetet.” shkruan Salianji.

ervin_salianji.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img