Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de328f1461b6584f6f244e9fde7a4f22

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj.

Sigurisht u përfol edhe nëse portokallia këtë sezon do të shfaqej në Top-channel apo jo.

Dhe pas gjithë këtij strumbullari, u kuptua që ky spektakël do të vazhdojë rrugëtimin e vet aty ku e nisi.

U konfirmua nga vetë xhemi Shehu për largimin si prezantuese por deri më sot nuk e dinim se më cilën do të zëvendësohej.

Lajmi u konfirmua nga revista ’Who’ që bën me dije se prezantuese e këtij sezoni do të jetë Eneda Tarifa.

Ok, paskemi një rikthim të Enedës në Portokalli ku duhet thënë na ka munguar me prezencën e saj sidomos në televizion.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img