Hapësire reklamuese

Sporti

Ndryshime tek Myrto Uzuni, sulmuesi e nis sezonin si Luiz Ejlli

Shkruar nga Newsbomb

Myrto Uzuni duket më gati se kurrë për sezonin e tij me Granadën. Ekip që sapo është rikthyer në elitën e futbollit spanjoll.

Uzuni i nisi me gol përgatitjet për sezonin e ri teksa ka bërë dhe ndryshime në pamjen e tij. Futbollisti beratas ka ndryshuar “look” teksa ka lyer flokët e tij.

Me një foto të shpërndarë në rrjetet sociale shihet se bomberi i Kombëtares i ka lyer floket më ngjyrë të verdhë.

© Credits instagram.com/uarda.hysenii

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese