Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndryshime në selin e PD, Agron Kapllanaj komandohet kryetar i Partisë në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Agron Kapllanaj është komanduar kryetar i Partisë Demokratike në Fier, deri në ristrukturimin e degës.

Kapllanaj është një person i qëndrueshëm në Partinë Demokratike. Ai kandidoi i 7 në listën e deputetëve të Fierit dhe arriti të siguronte numrin më të madh të votave, por nuk arriti të marr mandatin për shkak të herësit.

Kujtojmë që prej kohësh selia në Fier ishte pa një kryetar, pasi Luan Baçi dha dorëheqjen disa kohë më parë. Luan Baçi do të jetë vetëm deputet i PD-së në parlament.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img