Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ndryshime në Policinë e Shtetit, emërohen shefat e rinj në Lezhë dhe Lushnje

Shkruar nga Newsbomb
Ndryshime në Policinë e Shtetit, emërohen shefat e rinj në

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka firmosur këtë të martë disa ndryshime në radhët e drejtuesve të policisë në komisariatin e Lezhës dhe Lushnjës.

Agim Hoxha është emëruar shef i komisaritatit të Lezhës. Sakaq Behar Caka nga shef Policie në Lezhë, emërohet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Ndërsa Edmond Pjetri është vendosur shef komisariati në Lushnjë, duke i zënë vendin Agim Bashës. Ky i fundit është emëruar në Akademinë e Policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese