Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndryshime në Policinë e Elbasanit, caktohet shefi i ri i krimeve (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b5f080fe47b7c204c558c0870410d19

Kreu i sektorit të krimeve në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit është vendosur Faik Ruko.

Më përpara këtë pozicion e mbante Sokol Novaku. Sipas informacioneve për mediat, tashmë Novaku është transferuar në Gramsh, në të njëjtin pozicion.

Elbasani është një ndër qytetet e njohura për përplasje mes bandave kriminale.

Vitet e fundit janë ekzekutuar shumë pjesëtarë të bandave, apo familjarë të tyre dhe pjesa më e madhe e krimeve kanë mbetur pa autor.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img