Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndryshime në drejtoritë e Fierit, largohet drejtori i Kadastrës dhe ai i Sigurimeve Shtetërore (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24b41baf8f9dd4d97e1791bf9dd3920e

Në drejtoritë e Fierit kanë ndodhur disa ndryshime në pozicionet drejtuese të tyre.

Ditën e djeshme është larguar drejtori i Sigurimeve Shoqërore në këtë qytet, ndërsa sot ka ikur drejtori i Kadastrës në Fier, i cili kishte 7 vite në këtë postë.

Burime për Newsbomb.al tregojnë se bëhet fjalë për Andius Olldashin, drejtor i Sigurimeve Shoqërore në Fier, i cili është larguar ditën e djeshme.

Ndërsa ka ikur edhe drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Ervin Bushi. Ai më parë ka qenë drejtor i ALUIZNI-t po në Fier.

Duke patur parasysh se janë figura të rëndësishme në Fier, mendohet se Rama ka vendosur që t’i angazhojë në fushatën zgjedhore. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img