Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Ndryshim si nata me ditën’, Rama publikon pamjet pak kilometra nga qendra e Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga qendra shëndetësore ‘Qyteti i nxënësve’ në Kombinat.

Sipas Ramës në këtë qendër shëndetësore nuk kishte vënë dorë prej dhjetëra vitesh.

‘Mirëmëngjes, dhe me këtë shembull të ndryshimit si nata me ditën pak kilometra nga qendra e Tiranës, ku s’kishte vënë dorë askush prej dhjetra vitesh, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img