Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ndryshim i orëve të fundit, Kristal ABAZAJ mbetet jashtë KOMBËTARES

spot_img

Lajme të ngjashëm

NJOFTIMI I PLOTË I FSHF-SË:

Trajneri i ekipit kombëtar U-21, Alban Bushi ka thërritur sot për të qenë në dispozicion të skuadrës,

mesfushorin që luan në radhët e Leixoes në Portugali, Agim Zeka. Kjo ftesë e orëve të fundit ka ardhur

për shkak të demtimit të futbollistit Kristal Abazaj të Anderlehtit i cili për arësye demtimi nuk mund të

jetë pranë skuadrës për dy ndeshjet zyrtare eleminatore me Spanjën dhe Estoninë. Pak orë më parë

trajneri Bushi është vënë në dijeni për këtë dëmtim të lojtarit dhe ka vendosur menjëherë të thërrasë

Agim Zekën.

 

Më shumë

spot_img