Ndryshe nga të tjerët, Kujtim Gjuzi ndjek ndeshjen e kombëtares krah një bionde e një brune

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 10-09-2019 Ndryshe nga të tjerët, Kujtim Gjuzi ndjek ndeshjen e kombëtares krah një bionde e një brune

Deputeti i opozitës parlamentare Kujtim Gjuzi është fotografuar në stadiumin ‘Elbasan Arena’.

Ai është duke ndjekur ndeshjen e kombëtares shqiptare përballë Islandës.

Mirëpo, Gjuzi i ka surprizuar të gjithë pas është parë në shoqërinë e dy vajzave simpatike, njëra brune e tjetra bionde.

Kujtojmë që përveç Gjuzit në stadium ndodhen edhe shumë politikanë të tjerë si presidenti Ilir Meta, Edi Rama dhe Besa Shahini.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087840557098389
array(1) { ["section"]=> string(97) "ndryshe-nga-te-tjeret-kujtim-gjuzi-ndjek-ndeshjen-e-kombetares-krah-nje-bionde-e-nje-brune-178005" }