Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Ndryshe nga herët e tjera, vetëm me një fustan transparent, Elvana Gjata shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

f80a85da33b2a46d052fc6d36e6369b5

Duket se kjo verë do të jetë tepër e nxehtë për Elvana Gjatën.

Këngëtarja ka zgjedhur të rikthehet fuqishëm me dy videoklipe të rinj, të cilët priten të pushtojnë tregun.

Mësohet se njëra prej këngëve do të jetë një bashkëpunim me një artist të njohur, por nuk jepen më tepër detaje sesa.

Ndërkohë stilisti i Elvanës, njëherazi dhe miku i saj më i mirë Valdrin Sahiti, ka publikuar disa imazhe nga njëri prej klipeve, ku Gjata shfaqet ndryshe nga herët e tjera me një fustan transparent. Ajo tregon hiret seksi dhe nxhjerr në pah format perfekte.

Screenshot_2.png

 

Më shumë

spot_img