Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Ndriçim Xhepa feston ditëlindjen, mbush 57 vjeç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i mirënjohur shqiptar Ndriçim Xhepa, feston 57- vjetorin e lindjes.

Ai ka zgjedhur ta kalojë mes miqsh të mirë këtë datë të shënuar dhe duket i lumtur mes Timo Fllokos e mikut tjetër të tij, Eno Cacës.

Aktori, ka qenë gjithnjë pjesë e kinematografisë dhe teatrit shqiptar duke sjellë për publikun role e personazhe që janë ngulitur në memorjen e gjithsecilit prej nesh.

Të gjithë e kujtojmë Gencin e “Unë e dua Erën”, Astritin e “Treni niset më shtatë pa pesë”, Arsenin e “Duaje emrin tënd” apo Alekon e “Njeriu i mirë…”

Redaksia e newsbomb.al i uron Ndriçim Xhepës të ndrijë siç ka ndritur deri më sot për publikun artdashës shqipëtar!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img