Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ndotja e klimës zvogëlon organin gjenital”, Greta Thunberg: Prandaj le të mblidhemi të gjithë në protestën e radhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktivistja adoleshente suedeze Greta Thunberg së fundmi ka reaguar ndaj raportimeve se ndotja globale mund të sjellë zvogëlimin e penisit të njeriut.

18-vjeçarja ka shpërndarë në llogarinë e saj titullin e lajmit me komentin epik: Prandaj le të mblidhemi të gjithë në protestën e radhës për klimën.

Komenti i saj kishte mbledhur më shumë se 240,000 pëlqime, teksa fansat e lavdëronin duke e quajtur “Snajperja më e mirë e rrjetit”.

Në studimin e shkencëtares mjedisore,  Dr Shanna Swan, është fokusuar në riprodhimin njerëzor dhe rënien e fertilitetit si rezultat i kimikateve në plastikat e përdorimit të përgjithshëm.

Sipas saj reduktimi i kësaj ndotjeje është i nevojshëm për mbrojtjen e racës njerëzore.

Doktoresha shtonte se me ritmet aktuale, burrat nuk do të mund të prodhojnë spermë aktive deri në vitin 2045.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img