Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ndoshta kthehem…ose jo”, Tayna shijon pushimet dhe poston “fotot e nxehta” nga Maldivet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperja nga Kosova, e njohur ndryshe me emrin Tayna është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo gjithmonë ka ditur të tëheqë vëmendje, duke publikuar foto dhe video, ku bukuroshja shfaqet tepër sensuale dhe provokuese.

Tayna ka postuar sot disa “foto të nxehta”, duke shijuar pushimet në ishujt përrallorë të Maldives.

“Jam në pushime, mund të kthehem ose mund të mos kthehem …”, ka shkruar Tayna krahas fotove nga Maldive.

Mesa duket reperja është duke kaluar pushime fanastike saqë vë në mëdyshje faktin për t’u kthyer ose jo në Kosovë.

183394001 372869027424698 912706950844873366 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img