Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

“Ndonjë star ti që ke bërë çudira në këtë botë”, ndjekësja ofendon Arbana Osmanin, moderatorja nuk duron dhe i “përvishet”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbana Osmani prej ditësh është arratisur drejt Kretës së bashku me familjen e saj. Eduarti ajo dhe dy djemtë e tyre po shijojnë disa ditë pushimi larg Shqipërisë dhe nuk kishin si të mungonin në rrjetet sociale fotot e ndryshme.

Ndërkohë, në postimin e fundit dikush i ka shkruar Arbanës se e ka parë në Kretë, por nuk i ka folur, sepse nuk donte t’i prishte privatësinë. Moderatorja e ka falenderuar që i ka respektuar privatësinë, por njërës prej ndjekëseve të saj nuk i ka pëlqyer shumë kjo gjë.

“Po pse moj Arbana ndonje Star ti qe ke bere cudira ne kete bote e po te prishej privatesia o zot uluni o goc me kembe ne toke e behuni sa me te thjeshte me njerezit se sju kushton asgje pordhet e shqipetareve gjasme “VIPA”. Dhe sa per udhetimin ska shqipetare qe ska shku ne Kret mos be sikur po na e tregon ti!“,  i ka komentuar ndjekësja Arbanës.

Menjëherë Arbana ka vendosur që ti kthejë përgjigje ndjekëses duke i thënë se kjo gjë nuk ka lidhje fare me mëndjemadhësinë, por me faktin se ka qenë e shoqëruar me dy të vegjlit e saj për të cilët duhet të kujdeset gjatë gjithë kohës.

 “Star me nje bebe 8 muajsh qe grindej nga vapa dhe nje 6 vjeçar qe kerkonte Lego. Superstar. Dhe nënë. Qe ne nje moment te caktuar duhet te beje nenen, jo starin. Dhe qe fatmiresisht ka njerez qe e kuptojne. Dhe sa per udhetimin ne Krete, une isha ne Shqiptare qe nuk kisha shkuar dhe e shijova shume dhe ia tregoj kujt te me doje qejfi mua”, i është përgjigjur Arbana.

Screenshot 32 1

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img