Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Ndoka ironizon keq Ramën: Fushatën e tretë e nise me shalqi e kunguj, por do përfundosh me banane në…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2d4a3b6f60cfdfc429019b4ec8ac77e1

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka, përmes një postimi në facebook, ka analizuar ‘mënyrat’ e marrjes së dy mandateve nga kryeministri Edi Rama.

Ndoka në postimin e tij ka ironizuar keq Ramën duke thënë se mandatin e parë e ka fitur me mashtrime, të dytin me tepsi dhe kazan, ndërsa fushatën e tretë e ka filluar me shalqi dhe kunguj, por që do të përfundojë me një banane.

“Mandatin e parë e fitoi me super mashtrime e trillime.

Mandatin e dytë, me tepsi, kazan, timon, korrupsion, trafikim, blerje e vjedhje votash.

Mandatin e tretë, e filloi me shalqi e kunguj, por më 25 Prill do përfundojë me një banane aty ku nuk thuhet.., në “bythë”,” shkruan Ndoka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img