Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Ndodh RRALLË/ Banorët e një pallati në Tiranë letër falenderimi policëve të komisariatit: Mirënjohës! Na shpëtuat në kohë rekord nga infeksioni (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

98064eaf7249777a50ff9e3f9eb1c8b8

Një gjest i rrallë nga banorët e një lagjeje në Tiranë për policinë e shtetit.

Bëhet fjalë për banorët e pallatit nr 7 në Tiranë, në lagjen “Vasil Shanto”, të cilët i kanë dërguar një letër falenderimi policëve të komisariatit nr 2 dhe shefit të këtij komisariati për zgjidhjen e një problemi në pallatin e tyre, pasi dorëzuan një peticion.

Ankesa e banorëve të pallatit kishte të bënte pikërisht me ndotjen e një apartamenti në këtë pallat, ç’ka e kishte bërë të vështirë jetesën e përbashkët mes tyre si dhe paraqiste rrezik të lartë për shëndetin e banorëve.

Në letër banorët thonë se komisariati e dëgjoi shqetësimin e tyre dhe ngarkoi njerëzit e duhur për ta zgjidhur menjëherë.

LETRA:

117772188_968691293593777_8089000735885516294_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img