Ndodh në Tiranë/ Ndiqet nga policia i riu me BMW luksoze, habit policinë pasi ndalohet: Nuk ju pashë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 24-03-2018 Ndodh në Tiranë/ Ndiqet nga policia i riu me BMW luksoze, habit policinë pasi ndalohet: Nuk ju pashë Fotot ilustruese

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në qytetin e Tiranës gjatë mbrëmjes së djeshme.

Policia është vënë në ndjekje të një personi i cili udhëtonte me shpejtësi dy herë më shumë se limiti i lejuar dhe me një BMW luksoze.  Policia e Shtetit nëpërmjet një postimi thotë se pasi është ndaluar, personi i ka thënë autoriteteve se nuk i ka parë.

Njoftimi i plotë:

Live: Në autostradën Durres-Tirane.

Drejtuesi i BMW-se luksoze me shpejtesi dy here me shume se limiti i lejuar nuk i ndalon Policise por kapet ne Kombinat pas ndjekies nga sherbimet e tjera te Policise, me pretendimin se flisja ne telefon dhe se nuk i pa punonjesit e Policise.

Shpejtesi + celular ne timon + lageshia ne rruge = destinacion??????? , rrezik potencial per veten dhe perdoruesit e rruges.

Drejtues mjetesh: Respektoni rregullat e qarkullimit rrugor. Jeta eshte e shtrenjte, mbrojeni ate.

Respektoni shenjat e ndalimit nga punonjesit e policise rrugore, pasi mundesia per tju shmangur shkeljes eshte pothuaj zero.

Me shpejtësi skëterrë dhe duke folur në telefon, shoferi i ‘BMW’ luksoze habit policinë: S’ju pashë

29497657_2133889630230730_4673393641375019753_n.jpg

29496950_2133889650230728_8931081194672726673_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme
E RËNDËSISHME/ Rruga e Kombit bëhet me pagesë, ja sa do paguani nëse doni të udhëtoni »
Article Logic
Execution time: 0.013256072998047
array(1) { ["section"]=> string(104) "ndodh-ne-tirane-ndiqet-nga-policia-i-riu-me-bmw-luksoze-habit-policine-pasi-ndalohet-nuk-ju-pashe-114327" }