Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Ndodh në Shqipëri: Makina me dhëndrin dhe nusen nuk i hap rrugë ambulancës (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Thuajse të gjithë shoferët kanë hasur një ambulancë të rrugë, teksa janë munduar t’i hapin korsinë, pavarësisht rrugëve të ngushta të Shqipërisë. Ka dhe nga ata që i ngjiten ambulancës nga pas për të përfituar nga rasti.

Por duket se ky çift të sapomartuaisht nuk shqetësohet aspak. Megjithëse autostrada është bosh, dhëndri ngurron të zhvendoset pak centimetra më tej, për t’i dhënë mundësinë ambulancës të kalojë.

Video që tregon këtë moment jo njerëzor është postuar nga gazetari Edi Oga, i cili me ironi shkruan: “Një i sëmurë në autoambulancë, për pak prishi perfeksionin e ditës së tyre më të bukur!”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img