Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Ndodh në Sarandë/ Majmuni lëviz i lirë në qytet, banori i bën foto: Më ka ardhur te shtëpia

spot_img

Lajme të ngjashëm

1c3579e31ef46293bdb8490af52960d7

Kujt ia merrte mendja se në Sarandë do të shihnim majmunë që lëvizin të lirë nëpër qytet?!

Kjo ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin bregdetar, që mesa duket, dita-ditës po merr pamjen e një vendi tropikal, ku prej vitesh tashmë rriten palmat dhe pema e bananes.

Qytetari denoncon në një media lokale ngjarjen e pazakontë, duke i bërë thirrje pronarit të majmunit që të shkojë ta marrë.

“Kam parë këtë majmun afër shtëpisë time, mund të beni një postim që të vijë dhe ta marrë i zoti”, shkruan ai.

dgsdgsdg3egg.jpg

sdgsdgwerhe4h3eh.jpg

dfhdfhdfhdfh.jpg

Më shumë

spot_img