Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Ndodh në Prishtinë, qytetari gjobitet me 450 euro se puthi të dashurën në publik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptari i Kosovës është ndëshkuar me një gjobë të majme nga policia, pasi puthi të dashurën në publik.

Rasti ka ndodhur në datën 28 korrik, pranë një klubi nate në Prishtinë.

Qytetari me banim në Suedi u gjobit me plot 450 euro, vetëm se puthi të dashurën e tij në publik.

Për të justifikuar gjobën, policët kanë cituar nenin 6 për “rendin dhe qetësinë publike”.

fwsegw3g3gfgf
Gjoba për puthje në publik

Më shumë

spot_img