Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ndodh në Lushnje, fabrika e bitumit kthehet në rrezik për jetën e qytetarëve (VIDEO-DENONCIMI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e76ee438c383fcf8ea9ee76d0d944fe7

Fabrika e bitumit në Lushnje është kthyer në një rrezik serioz për jetën e qytetarëve.

Në një video të publikuar nga “Nisma thurje” shihet qartë se tymi që nxjerr fabrika, i cili ndot ajrin është kthyer në një rrezik serioz për jetën e banorëve. Ndërsa askush nuk ndërhyn.

Video është dërguar nga një qytetar i Lushjes i cili shkruan: Nisma kjo është fabrika e bitumit në Lushnje. E njëjta histori si në Vorë. Ku s’jemi ankuar por asgjë nuk ndodh. Tymi dhe ndotja vazhdon, helmi në mushkerite tona rritet ne proporcion me paratë në xhepat e këtyre të pangopurve”.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img