Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndodh në BIG BROTHER VIP, PALOMA dhe FIFI shkëmbejnë puthje në BUZË

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Big Brother Vip ka ardhur puthja e parë në buzë nga Fifi, por nuk është me Granitin, ashtu siç të gjithë prisnin.

Ka qenë Paloma ajo që ka shkëmbyer puthjen në buzë me këngëtaren, ndërkohë që aty afër ka qenë edhe Graniti, i cili nuk ka reaguar.

Puthja e tyre ishte në formë shoqërore, ndërkohë që pritet të shihet se si do të shkojë marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit, që kanë shfaqur simpati për njëri-tjetrin, por ende nuk e kanë dhuruar uthjen e parë mes tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img