Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ndodh “live”, një zog hyn në studion e emisionit të gazetares Beti Njuma (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zog ka hyrë në studion e emisionit të gazetares Beti Njuma, e cila sot nisi puntatën e parë të emisionit të ri “Ora e Betit”.

Teksa emisioni po transmetohej “Live”, zogu ka hyrë brenda studios, ndërkohë që të pranishmit kanë nisur të qeshin.

Gazetarja Beti Njuma, e cila e ka vënë re ka thënë se nuk e di se si ka hyrë dhe nga ka hyrë, duke qenë se ka shumë korridore deri tek studioja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img