Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Ndodh dhe kjo, plas grushti në mes të restorantit, çifti rreh brutalisht 24-vjeçaren, i zuri rradhën për të marrë porosinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kamerat e sigurimit kanë kapur një moment tepër të sikletshëm dhe të frikshëm kur dy klientë në një restorant fillojnë të godasin me sende të forta një kliente tjetër.

Kjo ngjarja ka ndodhur në New York dhe gjithçka filloi nga një debat mes tyre për radhën se kush do të merrte i pari.

Një grua filloi të debatojë me 24-vjeçaren për shkak të radhës se cili do të duhet të merrte i pari porosinë.

Situata u tensionua më shumë kur në ndihmë të gruas erdhi dhe një burrë I cili menjëherë filloi të godiste 24-vjeçaren.

Për ta qetësuar situatën ndërhynë punonjësit e lokalit, por nuk patën sukses.  Policia ka publikuar pamjet ku I bën apel të gjithë qytetarëve që të indetifikojnë sulmuesit për të bërë të mundur arrestimin e tyre.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img