Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Ndocaj lutet në Kishën e Laçit dhe mallkon politikanët që i sollën mjerim shqiptarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Eduart Ndocaj, është ngjitur në Kishën e Laçit, gjatë pelegrinazhit që zhvillohet çdo vit për 13 të marta rresht.

Në pelegrinazhin e të martave, Ndocaj ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij. Por deputeti kaubojs pati edhe një lutje të veçantë për Shna Ndoun:

“Sot jam lutur për një Shqipëri më të mirë dhe për një dinjitet të popullit shqiptar . Dhe të ndëshkojë Shën Ndoj në mënyrën e tij ekzemplare të gjith ato politikan apo trathtarë që sollën këtë mjerim shqiptarëve në 25 vite ku babëzia tyre ska mbarim”, shkruan Ndocaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img