Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Ndjekje si në filma, shqiptari tenton t’i shpëtojë Policisë dhe shkakton aksident të pesëfishtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25 vjeçar është arrestuar, pasi tentoi të grabiste një kasafortë në një shtëpi në Pordenone. Sipas medieve italiane, i riu shqiptar  tentoi t’i ikte Policisë me makinë, por ndjekia përfundoi me një aksident të pesëfishtë, i cili fatmirësisht nuk shkaktoi të lënduar.

25 vjeçari i pastrehë, nuk kishte leje qëndrimi të rregullt në vendin fqinj  dhe u identifikua përmes gjurmëve të gishtërinjve.

Ndërkohë Kktër bashkëpunëtorët e shqiptarit u larguan në këmbë menjëherë pas aksidentit. Ata janë në kërkim në të gjithë provincën dhe kamerat e vëzhgimit të qytetit janë marrë në shyqrtim.

Gjithashu raportohet se në makinën e autorëve, ka pasur një pjesë të mallit të vjedhur, mjete për vjedhje dhe disa sende personale.

Më shumë


spot_img

spot_img