Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Ndjekje si në filma, arrestohet në Greqi 21-vjeçarja shqiptare dhe shoferi me 53 kg drogë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, një vajzë 21-vjeçe dhe shoferi 33-vjeçar.

albsig

spring

Sipas mediave të vendit fqinj, policia helene është vënë në ndjekje të makinës pas dyshimeve se ishte ngarkuar me drogë.

Shqiptarët janë ndjekur nga kufiri mes dy shteteve deri në Artë, ku janë ndaluar. Në makinë u gjetën 53 kilogram dhe 620 gram kanabis sativa.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img