Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Ndjekësit i kërkuan një foto me të dashurin, Era Istrefi tregon me kë është ‘martuar’ (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15c95e0dd44e8512bc5144b7bf816a64

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar, diasporën dhe më gjerë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria. Së fundmi këngëtarja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Në këtë bashkëbisedim nuk kanë munguar edhe pyetjet mbi jetën private të Erës.

Një fanse i ka kërkuar një foto me të dashurin dhe këngëtarja ka publikuar një foto me para në dorë, duke nënkuptuar se ato janë “dashuria e saj”.

“E martuar me paratë” shkruan këngëtarja.

StorySaver.Org-eraistrefi_133431930_225936082456758_507419363978902677_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img