Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Atmosferë festive në kryeqytet, ndizen dritat e pemës në “Sheshin Skënderbej”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në qendër të Tiranës mbizotëron atmosfera e festave, ndonëse duhen ende ditë nga Krishtlindjet dhe ndërrimi i viteve.

Mbrëmjen e sotme janë ndezur dritat e pemës, duke çelur zyrtarisht javët e festave në kryeqytet.

Në sheshin “Skënderbej”mbizotërojnë lojërat ku çdokush mund të argëtohet dhe shtëpizat prej druri ku më pas mund të bisedojnë me miqtë dhe të shijojnë një pije të ngrohtë do të mbledhë në ditët në vijim qytetarë nga Tirana dhe gjithë Shqipëria.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img