Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Ndizet” fushata në Berat, sulmohen zyrat e Partisë Socialiste, sekuestrohen kamerat e sigurisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zyrat e Partisë Socialiste në Berat janë sulmuar gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Dera kryesore e zyrave të PS në qytetin e Beratit është thyr me gurë. Policia ka nisur hetimet për këtë incident elektoral që nuk është i pari, kamerat e sigurisë janë sekuestruar gjithashtu për të bërë të mundur identifikimin e autorit/ve.

Qarku i Beratit është një nga qarqet e nxehta për zgjedhjet e 25 prillit, pasi nga aty ka pasur disa largime të bujshme nga LSI-ja. Nasip Naço, Gledion Rehovica dhe një degë e kësaj force politike u shkri dhe të gjithë anëtarët iu bashkuan Partisë Socialiste.

165754539 453987128989868 1188966366689601129 n 1
165754539 453987128989868 1188966366689601129 n 2
165982547 461796788357734 3154465335482488388 n 2
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img