Ndiqen nga policia për një vjedhje banese, babë e bir zbulohen edhe si trafikantë droge

Publikuar tek: aktualitet, më 10:38 21-02-2017 Ndiqen nga policia për një vjedhje banese, babë e bir zbulohen edhe si trafikantë droge

Babë e bir janë vënë në kërkim për vjedhjen e një banese në fshatin Larushk në Fushë-Krujë, por gjatë aksionit për kapjen e tyre ka rezultuar se ata janë edhe trafikantë droge.

Në pranga përfundoi Gëzim Plepi 51 vjeç dhe është shpallur në kërkim edhe i biri E. P 26 vjeç, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në banesën e tyre në fshatin Aramerras në Fushë Krujë u gjet e fshehur 22 kg kanabis sativa. Policia vijon hetimet dhe ka nisur kërkimet për të rënë në gjurmët e të riut.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrihet me grushte dhe shqelma ish-deputeti i PS-së, Agustin Marku, policia identifikon autorët
Ç’armatosen shqiptarët, në 24 orë dorëzohen 42 armë zjarri, mes tyre edhe anti-tankë »
Article Logic
Execution time: 0.01259708404541
array(1) { ["section"]=> string(92) "ndiqen-nga-policia-per-nje-vjedhje-banese-babe-e-bir-zbulohen-edhe-si-trafikante-droge-69413" }