Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndihmoi për ndërtimin e tij, Dua Lipa poston videon e kopshtit të ri në Tiranë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse është një nga këngëtaret më të famshme botërore, Dua Lipa gjithmonë ka treguar me krenari se është shqiptare dhe ndjek me vëmendje ndryshimet në Shqipëri.

Sëfundmi, Dua ka ripostuar në profilin e saj në Instagram videon e kryebashkiakut Erion Veliaj për Kopshtin e rindërtuar “Sunny Hill” në njësinë nr 5 në kryeqytet që është gati të mirëpresë 300 fëmijë.

242696939 445002520279664 2125671058434467054 n

Këngëtarja e famshme botërore Dua Lipa, ishte ndër të parat personalitete që iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës, “Adopto një Kopësht” pas tërmetit të 26 Nëntorit 2019. Pikërisht me fondet e mbledhur nga fushata e organizuar nga fondacioni i Dua Lipës, është mobiluar edhe kopshti i ri “Sunny Hill” në Tiranë.

242740438 4155583167901872 1009354956138702865 n 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img