Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Ndihmoi 3 femra të largohen nga krimi në Tiranë, bie vetë në pranga (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka ndihmuar 3 vajza të largohen pasi kanë krter një krim në Tiranë, por shumë shpejt arrestohet vët nga policia.

Ksandros Kiço, 27 vjeç, banues në Tiranë u arrestua nga policia e Tiranës pasi ka ndihmuar të largohen .I., 19 vjeçe, K. I., 42 vjeçe dhe V. V., 17 vjeçe banuese në Tiranë, sepse rreth orës 11:00, në afërsi të ish-Ekspozitës, shtetësia K. I. duke drejtuar automjetin tip Mercedes Benz, ka aksidentuar këmbësorin O. L., 38 vjeç, banues në Tiranë, i cili ndodhet në QSUT në gjendje të rëndë shëndetësore.

Referuar materialeve në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, i riu Ksandros Kiço e ka ndihmuar drejtuesen e automjetit të largohet nga vendngjarja, ndërsa shtetaset e tjera, nuk kanë kallëzuar ngjarjen. Punohet për kapjen e shtetases K. I. dhe pasagjereve të në automjet.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img