Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

‘Ndihem shkëlqyeshëm’, vetëm 1 ditë pasi doli nga spitali, Trump merr vendimin: Gati për debatin e 15 tetorit në Miami

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1001c7c0bd277ae67929347b943a3151

Presidenti i SHBA Donald Trump është i infektuar me koronavirus dhe po merr trajtimin në ‘Shtëpinë e Bardhë’.

Vetëm 1 ditë pasi la spitalin, ai ka konfirmuar me anë të një postimi në Twitter se do të jetë gati për të marrë pjesë në debatin e 15 tetorit në Miami.

“Ndihem shkëlqyeshëm. Po shoh përpara për debatin e mbrëmjes së të enjtes në 15 tetor në Miami”, shkruan Trump.

Por përpara se të shkojë në debatin e dytë me kandidatin tjetër për president, Joe Biden, Trump duhet të marrë përgjigje negative në tetsin për koronavirus, përndryshe do të duhet që debati të mos zhvillohet.

Screenshot_2_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img