Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndezi rrjetin me bikini, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Era Istrefit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

02df4b6064653aafbc4a7641bdcd0a4f XL

Këngëtarja Era Istrefi ndezi rrjetin ditën e djeshme me një foto me bikini.

Këngëtarja shfaqej para pasqyrës, teksa në fokus ka vënë të pasmet bombastike, e veshur me bikini dhe me një çantë në dorë.

Por faqja ‘Whattheywerin’ në Instagram ka zbuluar sa ka kushtuar veshja e këngëtares.

Bikinit të markës ‘Solid and Striped’ kanë kushtuar 136 euro, syzet e markës Le Specs x Adam Selman 100 euro dhe çanta ‘Chanel’ plot 2,850 euro.

fdhj.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img