Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ndeshjen e boksit mes Holyfield dhe Belfort do ta komentojë…Donald Trump

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga Zyra Ovale në tavolinën e komentatorëve sportivë, këtë ka ndërmend të bëjë ish presidenti amerikan Donald Trump.

Trump do të komentojë ndeshjen mes gjigantëve të boksit Evander Holyfield dhe Vitor Belfort, nga Seminole Hard Rock Casino & Resort në Hollivud Florida.

Komenti i Trump do të jetë i pafiltruar. “Më pëlqejnë boksierët dhe ndeshjet e mëdha”, tha presidenti i 45-të i SHBA për rolin e tij të ri.

“Mezi pres të shoh mbrëmjen e së shtunës dhe të ndaj mendimet e mia. Nuk do të dëshironit ta humbisni këtë ngjarje të veçantë.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img