Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF surprizon fansat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena” ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit e vlefshme për kompeticionin më të ri, Liga e Kombeve.

Sakaq, Federata Shqiptare e Futbollit ka marrë një vendim të papritur për uljen e çmimit të biletave me 50%.

Shkak është bërë numri i ulët i tifozëve shqiptarë që kanë blerë deri tani bileta për të parë ndeshjen.

Përballja Shqipëri-Izrael luhet nën masa të rrepta sigurie.

Më shumë

spot_img