Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Ndeshja e më të fortëve… Herkuli i Persisë do përballet me Hulkun brazilian

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Herkuli’ i Persisë pritet që të përballet me ‘Hulkun’ braziljan në një ndeshje miqësore që ka ngjallur shumë reagime.

Braziljani Romario Dos Santos i cili duket në të djadhtë të fotografisë, do të luajë kunder iranit Sajad Karibi në një ndeshje që pritet të ketë shumë tension dhe emocione.

Që të dy peshojnë me shumë se 120 kile dhe do të përballen në ‘ring’ pas sfidës së ‘Herkulit’ që ftoi Hulkun në duel për të zbuluar se kush është njeriu më i fortë në botë midis tyre.

Me siguri që do të jetë një përplasje titanesh…pritet vetëm që të kemi datën e ndeshjes!

Më shumë
spot_img
spot_img