Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ndërtimi i Unazës- Loti 3, IKMT vijon ditën e dytë për shembjet në Shkozë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Nga aksioni

 Vijon aksioni për shembjen e objekteve në Shkozë për t’i hapur rrugë Unazës Lindore të Tiranës.

IKMT ka vijuar me ditën e dytë të aksionit të shembjeve, ndërkaq kujtojmë se para 3 ditësh u shembën 12 objekte në Shkozë.

Sakaq mësohet se janë edhe disa objekte të tjera për tu shembur ditën e sotme dhe në vazhdim.

Zona e Shkozës preket nga Loti 3 i Unazës Lindore, bashkë me Ali Demin dhe Kodrën e Priftit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese