Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ndërsa pritej takimi i tretë, Rama shuan çdo shpresë, tallet keq me Lulzim Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërsa sot është afati i fundit i KQZ-së për t’u përgatitur për shtypjen e fletëve të votimit dhe ndërsa pritej ndoshta një takim i tretë mes Bashës dhe Ramës në orët e pasdites, ky i fundit ka shuar çdo shpresë.

Rama ka thumbuar keq kryetarin e opozitës jo vetëm për Kavajën  por edhe për çadrën.

Në fotomontazhin e publikuar në rrjetin social facebook, shihet Lulzim Basha pas 29 vjetësh po në çadër, por këtë herë jo para kryeministrisë por në një pyll në Kavajë.

Pas kësaj fotoje, negociatat midis dy liderve të partive kryesore në vend, duket se nuk do shihen gjëkund në hapësirën politike .

Më shumë

spot_img