Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ndërron jetë sekretari i Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë, pësoi arrest kardiak dhe u shemb në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë sekretari i ambasadorit të Malit të Zi në Kosovë, Nikolla Ljuljduraj.

Zyrtari malazez ka pësuar arrest kardiak pranë objektit të Gjykatës Kushtetuese në Prishtinë,  ku është gjetur i shtrirë në tokë.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 18:15 kemi pranuar informatën për një person të shtrirë në Rrugën ‘Ukshin Hoti’ në Prishtinë.  Menjëherë pas marrjes së informatës policia dhe ekipi i mjekëve emergjent kanë dalë në vendin e ngjarjes”, tha Ahmeti.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img