Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ndërron jetë reperi i njohur amerikan

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Black Rob, i njohur nga të gjithë si Robert Ross dhe artisti i “Bad Boy”, ka humbur jetën në moshën 51 vjeçare.

Lajmi i hidhur është konfirmuar nga ish-shoku i tij i grupit, Mark Curry, i cili postoi një videomesazh në profilin e tij në “Instagram”.

“Rob vdiq rreth një orë më parë. Nuk e di nga të filloj, por ju falënderoj të gjithëve për donacionet. Ne kemi humbur shumë legjenda dhe nuk kemi mundësi të humbasim më”, tha Curry.

Kujtojmë se javën e kaluar, Mark kishte bërë një apel të GoFundMe për të ndihmuar Ross që të paguante ndihmën mjekësore që kishte nevojë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img